Усі мобілізовані росіяни втратять роботу, але будуть змушені продовжувати виплачувати іпотеку

Усі мобілізовані росіяни втратять роботу, але будуть змушені продовжувати виплачувати іпотеку

Мобілізовані жителі країни-терориста продовжать платити за іпотечними кредитами. Проте трудовий договір із ними за місцем роботи має бути розірвано.

Про це заявив голова комітету Держдуми РФ з оборони Андрій Картаполов, свідчить відеозапис, поширений у соцмережах. “Якщо вас призвуть, ви продовжуватимете платити іпотеку зі своєї нової зарплати, яка буде великою”, – сказав він.

При цьому на запитання про те, що робити, якщо “військова” зарплата буде меншою від доходу за цивільною спеціальністю, він заявив, що “у цих людей є можливість закрити іпотеку і так”.

Згідно з указом диктатора Володимира Путіна про часткову мобілізацію, “громадяни Російської Федерації, призвані на військову службу за мобілізацією, мають статус військовослужбовців, які проходять військову службу в збройних силах Російської Федерації за контрактом”. Відповідно, трудовий договір із мобілізованим має бути розірвано. Але у законодавстві не прописано процедури щодо мобілізованих, повідомляють російські ЗМІ.

Нагадаємо, Путін оголосив часткову мобілізацію в Росії. Вона стартує 21 вересня. Призову, за словами глави Кремля, підлягатимуть росіяни, які перебувають у запасі, заявив він у зверненні до росіян.

Путін додав, що часткова мобілізація оголошується з моменту його звернення. Призову на військову службу, запевнив диктатор, підлягатимуть лише ті громадяни, які перебувають у запасі, – насамперед, ті, хто проходив службу в лавах збройних сил, має певні військово-облікові спеціальності й відповідний досвід.

Залиште свій коментар