Головна / Новини / Усик поставив мережу на вуха своєю публікацією: “Ти реально запарив так шкваритись”

Усик поставив мережу на вуха своєю публікацією: “Ти реально запарив так шкваритись”

Олександр Усик має славу проукраїнського боксера, тому скандал, в який він нещодавно потрапив, став несподіванкою для українців. Причиною появи величезної кількості гнівних коментарів став його пост на сторінці в Instagram.

Усик написав: “Мир всім. Зі святом, мужики”, при цьому багатьох користувачів обурило те, що боксер привітав українців з 23 лютого.

Не встигла публікація з’явитися на сторінці, як на Усика одразу ж посипалися гнівні коментарі. Один з підписчиків запитав: “Що ж ти за глист такий, Саша?”. Інший фанат боксера заявив, що вже чекає не дочекається, коли Ентоні Джошуа “розвалить кабіну” Усику. Ще один користувач припустив, що в результаті спорту у боксера можуть бути травми: “Ти реально запарив так шкваритись! То зі всім московським патріархатом перефоткався, то з 23-ім… По-моєму, вже з головою проблеми…”.

Читайте також  У Росії відібрали три "золота" в біатлоні і віддали Україні

У той же час, далеко не всі виступали проти Усика і багатьом його публікація припала до душі. Його підписчик написав: “Я поважаю Олександра за те, що він такий, який є, не зраджує собі, і теж привітав усіх чоловіків, причетних, зі святом. Це частина нашої історії, історії наших батьків і дідів. Як можна забути цей факт?”.

Варто нагадати, що в нашій країні 23 лютого вже не святкують кілька років, оскільки свято було декомунізоване, що і пояснює таку кількість негативу на адресу відомого боксера.

Залиште свій коментарLoading...