Головна / Новини / Економіка / Вакарчук розповів про свій бізнес і статки

Вакарчук розповів про свій бізнес і статки

У лідера партії “Голос” Святослава Вакарчука дві квартири в Києві, позашляховик і 12 млн грн на рахунках в банках.

Про це він розказав в інтерв’ю Liga.net.

“Я досить скромна людина в побуті. Я мешкаю у багатоквартирному будинку. У мене дві квартири в Києві, але в одній я давно не живу. У мене немає ніякої нерухомості за кордоном і ніколи не було. Я ні на кого нічого не записував”, – заявив Вакарчук.“Я не хотів би коментувати декларації інших діячів української політики”, – відповів він на питання про, наприклад, наявність вілли в Італії або Іспанії.
“У мене є одна машина Range rover, їй приблизно п’ять років. Є банківські рахунки (на них близько 12 млн. грн) .Але у мене немає ніяких офшорних компаній. Я ніяк не пов’язаний в бізнесі з олігархами”, – сказав Вакарчук.

Читайте також  Декларації керівництва ЗСУ: як живуть генерали у розпал АТО

Вакарчуку належить компанія “Суперсиметрія”, яка надає послуги бронювання квитків.

“Його (цей бізнес – ред.) не можна розглядати у відриві від концертної діяльності Океану Ельзи. Вони взаємно доповнюють один одного – цей бізнес допомагає Океану Ельзи більш ефективно заробляти гроші, маючи свого концертного оператора. Сервісний бізнес також заробляє на інших заходах, але незначно”, – розповів Вакарчук.

Відповідаючи на питання про річний заробіток, Вакарчук повідомив: “Щороку суми різні – за три роки я отримав 20 млн. грн. дивідендів. За 2018 рік – 5 млн. грн”.

Залиште свій коментарLoading...