Головна / Новини / Культура / Вакарчук забув про мандат і пішов на танцюльки та пісеньки в “Х-фактор”, доведеться починати все спочатку: “А на сцену, Славко?”

Вакарчук забув про мандат і пішов на танцюльки та пісеньки в “Х-фактор”, доведеться починати все спочатку: “А на сцену, Славко?”

З 14 вересня починається новий 10 сезон “Х-Фактора”, і творці шоу приготували максимум сюрпризів для своїх фанатів. Однак серед сюрпризів, є і для журі шоу — так, на кастинги прийшов легендарний голос України.

У першому ж випуску шоу, на суддів Ігоря Кондратюка, Олю Полякову, Настю Каменських та Андрія Данилка чекав дуже приємний сюрприз. Поки судді радилися між собою, вони зненацька почули голос за кадром — хтось співав пісню Вакарчука, його неповторним голосом.

 

 

Переглянути цей допис в Instagram 

А ми казали, що у нас буде багато сюрпризів😎 #xfactor #святоХ

Допис, поширений X-Factor UA (@xfactorstb)“Хто це?”, “Це Славік?”, “Це Вакарчук?”, – почали перемовлятися між собою.

А глядачі завмерли в напруженому очікуванні побачити свого кумира.

Через кілька хвилин Контратюк попросив вийти співака на сцену: “А на сцену, Славко?”. Але, хто ж насправді вийшов на сцену? В анонсі ми тільки побачили кеди і безрукавку. Чи дійсно Вакарчук відірвався від передвиборної гонки, щоб вшанувати Х-Фактор своєю присутністю?

Залиште свій коментарLoading...

Читайте також  Сергій Притула: “Вся біда в тому, що нам знову доведеться вибирати з-посеред меншого зла…”