Головна / Новини / Світ / Важка шизофренія: Якубович рубає всю правду-матку про легендарне шоу (Відео)

Важка шизофренія: Якубович рубає всю правду-матку про легендарне шоу (Відео)Незмінний ведучий передачі «Поле чудес» Леонід Якубович, назвав її безглуздою. До того ж він був обурений неосвіченістю учасників капітал-шоу.

Про це повідомляє Starhit.


Раніше Якубович відвідав у якості гостя програму Максима Галкіна і Юлії Меньшової «Сьогодні ввечері». Ведучий легендарного шоу «Поле чудес» вкрай різко відгукнувся про передачу, яку він веде вже понад 20 років.

 

«XXI століття на дворі. Дев’ять дорослих осіб з освітою всерйоз на очах у всієї країни по буквах вгадують слово. Це — діагноз! Це — шизофренія», — обурюється Якубович.
Як зазначив ведучий, єдина причина, з якої люди приїжджають на шоу, це щоб побувати «в телевізорі» і передати привіт мамі.

Леонід Якубович сказав, що йому іноді буває страшно від дурості людей, які приїздять на передачу. За його словами, деякі не знають навіть найбільш очевидних і банальних речей.

Читайте також  В Африці розбився зроблений в РФ військовий літак, більше 100 жертв (фото, відео)

«У мене був канонічний випадок. Тінь генія торкнулася цієї, загалом, не дуже розумної програми. «Майстер і Маргарита», — кажу я і починаю читати уривок. Повертаюся і переді мною три пари абсолютно скляних очей. Кажу: «Ви знаєте, хто такий Булгаков?» Вони мені — «ні». Але ви читали «Майстра і Маргариту»? Вони знову — «ні». Про що я міг їх запитати? Як звали Маргариту? Більше не про що. Я рідко впадаю в ступор, але тоді розгубився не на жарт», — збунтувався телеведучий.

 

Залиште свій коментар