Головна / Новини / Наука та технології / Вчені з’ясували, як збільшити «чоловічу гідність» без операції

Вчені з’ясували, як збільшити «чоловічу гідність» без операції

Гелі та таблетки зі спам-розсилок вийшли на новий рівень – вирішити проблему з ерекцією і збільшити розмір допоможуть стовбурові клітини.

Вчені з центру регенеративної медицини в Данії заявили, що терапія стовбуровими клітинами і препаратами для лікування еректильної дисфункції дозволили домогтися серйозних результатів.

Дослідники з’ясували, що регулярні «уколи» розчину зі стовбуровими клітинами і активною речовиною в області геніталій дозволяють практично повністю відновити нормальне функціонування і приплив крові до статевих органів у чоловіків.


Незважаючи на те, що терапія стовбуровими клітинами проводилася на пацієнтах, які пережили оперативне втручання і видалення ураженої онкологією передміхурової залози, нова схема лікування також може допомогти мільйонам людей з еректильною дисфункцією, викликаної іншими причинами, такими як діабет, серцеві захворювання, високий кров’яний тиск і просте старіння.

Читайте також  Дорожче, ніж у Швейцарії: в Україні почалися продажі нових iPhone

При цьому дослідники відзначили цікавий «побічний ефект» – при регулярній терапії більшість кровоносних судин проходила процедуру самоочищення, при якому, завдяки стовбуровим клітинам і спеціальним ліків, знімалося запалення. Цей ефект дозволив вченим констатувати, що у деяких пацієнтів статеві органи за час лікування збільшилися в розмірах на декілька сантиметрів!

Залиште свій коментарLoading...