Головна / Новини / Суспільство / Вчителька з Закарпаття, яка бере участь у Global Teacher Prize Ukraine, використовує фінську систему освіти

Вчителька з Закарпаття, яка бере участь у Global Teacher Prize Ukraine, використовує фінську систему освіти

Вчителька музики з Виноградівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Людмила Боднарюк увійшла у десятку фіналістів проекту Global Teacher Prize Ukraine.

Тут нагороджують вчителів які впроваджують новаторські підходи в освіті. Свій клас пані Людмила називає класом мрії, тут є і мультимедійна дошка, фортепіано та все що не обхідно.

— Він мені нагадує Фінляндію і США разом взяті. Тому, що у нас одинарні парти, це нова українська школа. Все це стало можливим минулого року і у більшості завдяки державі, тому, що я стала єдиним переможцем Виноградівського району за всю історію вчитель року, – розповідає Людмила Боднарюк.


Вже кілька років Людмила вивчає фінську систему освіти і за нею будує свої уроки. Жодних забороні і обмежень, лише творчий підхід. Діти працюють як в команді так і поодинці. Одні співають, інші грають на музичних інструментах.

Читайте також  Солдат ЗСУ відверто розповів про війну на Донбасі: моїм дітям не буде шансу жити в цій країні (відео)

Більше дивіться у сюжеті телеканалу Sirius:

Global Teacher Prize Ukraine — це щорічна національна премія для вчителів, мета якої відзначити досягнення вчителя не лише щодо своїх учнів, а й щодо суспільства, а також підкреслити важливість педагогів.

Разом з грошовою премією переможець отримає 1 рік безкоштовного навчання від «Освіторії», поїде в березні 2019 року на Global Education & Skills Forum 2019 у Дубай, де познайомиться з найкращими вчителями світу.

Залиште свій коментарLoading...