Головна / Новини / Політика / Верховний Суд визнав незаконним указ Зеленського про скасування призначення Тупицького суддею КСУ

Верховний Суд визнав незаконним указ Зеленського про скасування призначення Тупицького суддею КСУ

Верховний Cуд України визнав незаконним указ президента України Володимира Зеленського про скасування призначення Олександра Тупицького суддею Конституційного суду України. Тупицький був головою КСУ.Про це в коментарі РБК-Україна розповів радник голови Офісу президента Михайло Подоляк.
“Безумовно, сьогоднішнє рішення Верховного Cуду по Тупицькому насправді зовсім не про Тупицького. Воно набагато ширше. Воно про опір неминучого”, – заявив він.За його словами, дане рішення спрямоване проти конкретних законів про очищення Вищої ради правосуддя і про перезапуск Вищої кваліфікаційної комісії суддів.

Читайте також  "Кращий за 100 років!" Українці у мережі подякували Порошенку

“Без цих законів – корупцію в судовій гілці влади України неможливо перемогти. З цими законами – у корумпованих суддів просто немає шансів зберегти вплив. Саме тому Верховний Cуд намагається захистити корупційну систему. І щоб реалізувати цей сценарій, в тому числі знадобився Тупицький – і саме в Конституційному суді”, – заявив він.
Залиште свій коментар