Головна / Новини / Політика / “Відгородитися від них парканом”: Гордон дав “рецепт” Зеленському щодо Донбасу

“Відгородитися від них парканом”: Гордон дав “рецепт” Зеленському щодо Донбасу

Підписання формули Штайнмайера спровокувало в Україні не тільки хвилю народних протестів, але й спонукало численних експертів, блогерів і політиків на власні “рецепти” стратегії щодо Донбасу.

У програмі “Свобода слова з Савіком Шустером” журналіст Дмитро Гордон поділився своїм баченням сьогоднішньої ситуації на Донбасі і перспективи переговорів в Російською Федерацією, пише ДИАЛОГ.UA.

Гордон, зокрема, переконаний в тому, що всі спроби домовитися з Росією, поки там стоять біля керма Путін і Лавров, приречені на провал.“Путін все одно обдурить, не стримає слова, як не тримає ніколи”, – констатує Гордон.
Саме в цьому він намагався переконати президента Володимира Зеленського в недавній розмові з ним. Очевидно, розмова ця відбулася вже після підписання формули Штайнмайєра. Тому журналіст запропонував главі держави альтернативний “рецепт”. Гордон заявив, що його думку цілком поділяє перший прем’єр-міністр незалежної України Вітольд Фокін, який “знає Донбас не з чуток”, оскільки сам родом з Луганська.

При цьому журналіст розуміє, що багатьом “гарячим головам” його порада може здатися непопулярною, а декому і відверто ворожою. Однак він визнав за необхідне її озвучити:

Читайте також  "Новая столица Украины": Зеленский выступил с неожиданным заявлением. Видеофакт

“Мій друг Вітольд Павлович Фокін, який сам з Луганська, сказав: “Донбас сьогодні – порожній горіх. Там нічого не залишилося. Підприємства новітні вивезені в Росію. Копалин практично немає. Вугілля нерентабельне. Люди, які могли щось робити на Донбасі, поїхали. Майже 6 років пройшло, слухайте. В Україну, в Європу, в Америку, в Ізраїль – куди завгодно. Поїхали, роз’їхалися. Залишилися далеко не друзі України. Нам це треба розуміти. Якщо ми зараз підемо на формулу Штайнмайеєра і запустимо ворогів України сюди ще, буде крах взагалі “. Тому мій рецепт, про що я казав Зеленському – відгородитися парканом, будувати економіку тут, на решті частини України, показати квітучу красиву країну, куди прийдуть після цього всі: і Крим, і Донбас. З’єднуватись з ними сьогодні для України смерті подібно”, – резюмував свою думку журналіст.

Залиште свій коментарLoading...