Головна / Новини / Політика / “Визнайте, що Донбас – Україна”: екс-регіонал звернувся до Путіна

“Визнайте, що Донбас – Україна”: екс-регіонал звернувся до Путіна

Колишній народний депутат від фракції Партії регіонів Микола Левченко зажадав від президента Росії Володимира Путіна припинити підтримку терористичних організацій “ДНР” і “ЛНР”.На сторінці в Facebook політик, який втік до РФ, опублікував “відкритий лист”, де пояснив своє раптове звернення. Примітно, що фейкові “республіки” на Донбасі він визнав “так званими”.
“Шановний Володимире Володимировичу, подальша Ваша підтримка ніким не визнаних, так званих ДНР і ЛНР не стримує етнічні чистки, а навпаки тільки погіршує становище Донбасу, знищує його промисловість і негативно впливає на масову міграцію місцевого населення”, – пише Левченко.

Екс-регіонал підкреслив, що Донбас є невід’ємною частиною України, і вирішувати ситуацію потрібно “в контексті особливостей внутрішньоукраїнського політики і економіки”.

“Мир на Донбасі, повернення Донецька і Луганська в правове поле, буде сприяти загальному оздоровленню ситуації в Україні. Це забезпечить можливість відновити взаємовигідне економічне співробітництво між нашими країнами. Заморожений конфлікт, поява на пострадянському просторі, замість Донецької та Луганської областей України, нових невизнаних республік, зміцнить у Києві владу націонал-радикалів, і назавжди відверне Україну від Росії”, – заявив політик-утікач.
Левченко також закликав Путіна посприяти “якнайшвидшій передачі спірних територій ОРДЛО під контроль міжнародних миротворчих сил, для проведення виборів, і для подальшої реінтеграції в Україну”.“У тому числі, і ділянки російсько-українського кордону, щоб зняти всі звинувачення в постачаннях зброї і проникнення бойовиків з території РФ на територію Донбасу. Зрештою, якщо Ви визнаєте, що Донбас це Україна, то буде логічно контролювати спільний кордон з представниками офіційної влади. Як це відбувається на інших ділянках, наприклад між Харківською і Бєлгородською областями”, – сказав екс-регіонал.

Читайте також  У Зеленского хотят сделать сюрприз пенсионерам и бюджетникам

Завершив своє звернення Левченко цитуванням Путіна: “Хто не шкодує про розпад Радянського Союзу, у того немає серця; хто хоче відновити його в колишньому вигляді – у того немає голови”.

“Ми всі переконалися, що гаряче серце у Вас є, а тепер вся надія на Вашу холодну голову”, – підсумував колишній нардеп.

Пост Левченка викликав неоднозначну реакцію в соціальній мережі Facebook. Більшість користувачів висміяли політика, звинувативши його в подвійних стандартах. Звернули увагу і на зовнішній вигляд Левченка, який опублікував фотографію, де він дуже засмаглий і одягнений у піджак із смарагдовою краваткою.“Цей лист мене надихнув написати листа своєму коту, який він чудовий, пухнастий, вусатий, а я йому це так рідко кажу”, – зазначила Ольга Кушнір.

“Що, сильно у владу хочеться повернутися?” – запитує Олександр Кондрусік.“Нема в тебе Батьківщини, Коля. Як і у колишнього шефа твого. Відпочивайте, ви давно політичні трупи”, – написав Владислав Бердичівський.

“Читав, витирав сльози. Важко сидіти на двох стільцях. Раніше треба було думати, коли нацьковували жителів Донбасу на жителів Галичини. Одних простих громадян на інших. Коли розпалювали ненависть, наймали тітушок, щоб бити людей. А тепер пізно. Фарш неможливо провернути назад”, – підкреслив журналіст Денис Казанський.

Залиште свій коментар