Головна / Новини / Надзвичайні події та кримінал / Волонтер повідомив, що на Світлодарській дузі знищено позицію бойовиків «Фурункул»

Волонтер повідомив, що на Світлодарській дузі знищено позицію бойовиків «Фурункул»

За словами волонтера, проросійські терористи зазнають серйозних втрат у військовій техніці й живій силіНа Світлодарській дузі була знищена стара, з 2015 року, ворожа позиція «Фурункул». Також були серйозно пошкоджені, а місцями повністю знищені в мотлох 6 вогневих точок і ВОПів терористів, пише у Facebook волонтер Юрій Мисягін.
«Також порідшала жива сила: 2-є 200-х, 3-є 300-х. Дуже велика кількість контужених», – йдеться у його повідомленні.

Читайте також  Люди виповзали з-під купи металу і бачили мертвими рідних: подробиці аварії маршрутки у Миколаївській області


«Терористам і шанувальникам «русского мира» на Донбасі ой як несолодко. Крім багатьох різних внутрішніх проблем, вони ще через свої провокаційні дії зараз зазнають серйозних втрат у військовій техніці й живій силі. І так зараз не тільки в районі Докучаєвська», – додав волонтер.
Як повідомляли волонтери фонду «Повернись живим», вихідні на передовій минули з втратами серед терористів «ДНР», зокрема в районі окупованого Докучаєвська.

Залиште свій коментар