Головна / Новини / Суспільство / Вона стала берегинею: у Києві від COVID-19 померла волонтер і активістка

Вона стала берегинею: у Києві від COVID-19 померла волонтер і активістка

Вона займалася допомогою бійцям і ветеранам

У Києві від ускладнень після коронавірусу померла відома патріотка, активістка і волонтер Оксана Животкова. Їй було всього 53 роки. Вона була активісткою патріотичного і ветеранського руху, допомагала екс-бійцям проходити реабілітацію, а також займалася юридичними питаннями центрального штабу Національного корпусу в Києві.

Як розповіли в Telegram-каналі Національного корпусу, Оксана Животкова стала справжньою берегинею для бійців і опорою націоналістичного руху.


“Оксана – невід’ємна частина націоналістичного руху. На превеликий жаль, їй не вдалося побороти захворювання COVID-19. Оксана була еталоном справжньої української жінки. Родом з Харкова. Отримала педагогічну та дизайнерську освіту. Викладала в педуніверситеті. У патріотичному русі – з 2007 року”, – сказано в повідомленні.

Читайте також  77-річна мама носить паралізованого сина на спині ось уже 59 років-Материнська любов (фото)

Вона стала берегинею: у Києві від COVID-19 померла волонтер і активістка

Скріншот

Животкова займалася юридичними документами та питаннями в організації “Патріот України”, була активісткою Харківського відділення ГК “Азов”, допомагала колишнім бійцям проходити реабілітацію, надавала підтримку в складних ситуаціях.

“Вона стала берегинею переважно чоловічого колективу. Побратими завжди заручалися її підтримкою у складних ситуаціях. Берегиня сімейних цінностей, опора націоналістичного руху, справжня посестра по духу. Такою Оксана Василівна залишиться в нашій пам’яті. Висловлюємо співчуття родині та близьким”, – наголошується в публікації Національного корпусу.

Залиште свій коментарLoading...