Головна / Новини / Політика / “Хочуть зберегти “касту недоторканих”: Зеленський дав свою оцінку Конституційному суду

“Хочуть зберегти “касту недоторканих”: Зеленський дав свою оцінку Конституційному суду

Президент вважає дії КСУ проявом змови старих еліт і олігархів.

Склад Конституційного суду України був призначений старою системою, тому судді намагаються

“Ініціатива Зеленського про розпуск КСУ відповідає цінностям Конституції” – Веніславський
зберегти “касту недоторканих” за допомогою скасування фундаментальних рішень.Про це заявив президент Володимир Зеленський на своїй Facebook-сторінці.

“Давайте скажу кілька слів про наш Конституційний суд, який на цьому тижні вирішив протиставити себе державі та суспільству. Відверто. Віч-на-віч. Як між своїми. Тому що це вже зовсім не про Конституцію… Швидше, це про традиційну нашу брудну політику, коли своїм усе, а суспільству – злидні. Це про змову старих еліт, які взагалі не хочуть нормальної держави тут”, – написав Зеленський.
Він зазначив, що нині на одній шальці терезі – знищення всього того, заради чого боролися на всіх Майданах, на другій – повноцінна свобода, а на третій – громадяни вільної України: “Тієї, яку ми досі намагаємося вирвати в олігархів”.

“А от Конституційний суд, судді якого були призначені старою системою та моїми попередниками, тими самими, які завжди “руку на серце” й сорочку готові рвати за країну, вважають інакше. Всім їм конче потрібне збереження “касти недоторканних”. Вони (судді) довго сиділи в засідці. Поки не почалися, нарешті, перевірки декларацій чиновників… І ось тут їм усім стало страшно.

Читайте також  51 тисячу штрафу за алкоголь за кермом - Рада ввела новий закон

Раптом суд у прискореному форматі починає розглядати та скасовувати фундаментальні закони. Всю антикорупцію. НАБУ, якому ми дали можливості. НАЗК, яке почало прискіпливо дивитися, хто й скільки заробив і витратив. На черзі – той же Вищий антикорупційний, який саджатиме топ-крадіїв за ґрати”, – пише Зеленський.

Глава держави вважає, що демарш Конституційного суду – це публічний прояв змови частини старих еліт і олігархів проти президента і проти країни.

“Ніяк інакше. Конкретно проти. Бо тільки слабкий президент і слабка держава – запорука збереження їхнього корупційного способу життя. Інакше вони не вміють. Як там кажуть – на Хелловін всі чорти з політичного пекла відкривають свої справжні обличчя. Так співпало. Прізвища чортів ви прекрасно знаєте”, – констатував президент.

Залиште свій коментарLoading...