Як почистити кулер для води: поради користувачам

Як почистити кулер для води: поради користувачам

Здоровий спосіб життя в сучасному світі вже давно став нормою. Нарівні з фізичною активністю, споживанням корисної їжі, вживання високоякісної води є незамінною складовою кожного, хто піклується про своє здоров’я та хороше самопочуття. Використовуючи настільний кулер для води, можна забезпечити легкий доступ до чистої та безпечної води. Щоб якість води з кулера завжди була високою, потрібно слідкувати за чистотою пристрою та його справністю. Як часто треба чистити кулер та коли необхідна допомога фахівців — розповідаємо в даному матеріалі.

gallery-image

Що впливає на необхідність очищення кулера

Кулер з часом може забруднюватися, що негативно впливає на чистоту питної води. До забруднення можуть призвести наступні чинники:



  • забруднене повітря — розміщення кулера в зоні, де збирається багато пилу, призводить до необхідності частого чищення обладнання;

  • інтенсивність використання пристрою — якщо кулер використовується активно, наприклад, у громадських місцях чи в офісних умовах, то процедуру чищення необхідно робити частіше;

  • недотримання рекомендацій виробника — при неправильній експлуатації пристрою, він може забруднюватися сильніше, ніж в умовах нормального режиму використання.

Щоб бути впевненим у якості води з кулера, за ним слід доглядати та своєчасно очищати.

Чому важливо регулярно чистити кулер

На стінках пристрою та в системі розподілу води можуть накопичуватись бруд, пил та розмножуватись бактерії, що становить потенційну загрозу здоров’ю користувачів. Крім того, це може вплинути на смак води, а також на функціонування самого обладнання. Доглядаючи за пристроєм та вчасно його очищаючи, можна уникнути загроз погіршення здоров’я користувачів та виходу з ладу обладнання.



Як самостійно почистити кулер для води

Для чищення пристрою зазвичай використовують розчин лимонної кислоти або гуанполісепт — полімерний антисептик, який у правильній пропорції є нешкідливим для людини, оскільки він не містить хлор та альдегіди. Для процедури очищення необхідно всю воду з кулера злити та розвести в ній одну із зазначених речовин. Лимонну кислоту у кількості 200 г розводять у 10 л води, а гуанполісепт — за інструкцією виробника.

На наступному етапі розчин слід залити в кулер та включити його в мережу. Під час роботи кулера необхідно періодично зливати воду.

Таким чином кулер має працювати близько доби, а якщо забруднення значні, то й довше. Після процедури слід промити кулер великою кількістю води до зникнення будь-яких запахів та присмаків.

gallery-image

Коли необхідна допомога фахівців

Бувають випадки, коли самостійне очищення не в змозі розв’язати проблему — вода залишається недостатньо чистою, сторонні запахи та присмаки не зникають або спостерігаються порушення в роботі пристрою. Це може бути приводом для звернення до фахівців. З їхньою допомогою можна визначити причини виникнення проблем та усунути їх. Працівники сервісних центрів надають наступні послуги:



  • діагностика та обслуговування обладнання;

  • чищення та санітарно-гігієнічна обробка;

  • дезінфекція;

  • роботи по ремонту та заміні нагрівальних та охолоджувальних систем;

  • налаштування роботи компресора та заповнення фреоном;

  • надання тимчасового обладнання на час ремонтних робіт;

  • гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Підтримка чистоти кулера для води забезпечує користувачів чистою та безпечною водою. Придбати якісний кулер для води, який сприятиме покращенню самопочуття та підвищенню якості життя, можна в магазині Кулерова.

Залиште свій коментар