Головна / Новини / Політика / Як «суперагенти» Рубан та Савченко палили документи в центрі Києва. Оприлюднені ексклюзивні фото

Як «суперагенти» Рубан та Савченко палили документи в центрі Києва. Оприлюднені ексклюзивні фото

Випадкові свідки помітили фігурантів останнього політично-терористичного скандалу у столичному парку за дивним заняттям…28 квітня минулого року народний депутат Надія Савченко та керівник Центру звільнення полонених «Офіцерський корпус» Володимир Рубан були помічені за знищенням документів. Подія трапилась біля пам’ятника засновникам Києва.
Савченко з Рубаном потрапили в поле зору випадкових свідків, які перебували у цьому місці з весільною процесію. На той момент вони впізнали лише Савченко і сфотографували її. Випадкових перехожих привернула увагу не лише депутат, а й те, чим вона займалась з невідомим для них на той момент чоловіком. «Парочка палила документи і розтирала попіл», – розповіли свідки «Главкому».

Читайте також  Этот кадр войдет в историю. Елена и Владимир Зеленские сразили Японию наповал. ФОТО


Потому як на початку березня з’ясувалося, що цих людей підозрюють у підготовці теракту, а обличчя Рубана стало більш впізнаваним після низки публікацій у ЗМІ, свідки вирішили передати фотографії «Главкому».

Як «суперагенти» Рубан та Савченко палили документи в центрі Києва. Оприлюднені ексклюзивні фото
Залиште свій коментар