Головна / Новини / Культура / “Якщо щось піде не так, можете сміливо звинувачувати нас”: Студія “Квартал 95” прокоментувала свій номер про Гонтареву

“Якщо щось піде не так, можете сміливо звинувачувати нас”: Студія “Квартал 95” прокоментувала свій номер про Гонтареву

Студія “Квартал 95” вперше прокоментувала свій скандальний номер про Гонтареву.

Відповідна заява з’явилася на офіційній сторінці студії у Facebook.

У своїй заяві коміки звернулися до міністра міністра культури, а також міністра економіки, торгівлі і сільського господарства України .Артисти заявили: “гумор – це наша головна зброя. І поки наша зброя гостра і різка, ми будемо з гордістю займатися своєю справою”.

“Майже кожен новий випуск «Вечірнього Кварталу» стає резонансним, бо ми жартуємо на ті теми, які хвилюють суспільство. “Квартал” – це гостра політична сатира, так було, є і буде. Навіть, якщо це не подобається деяким політикам. Саме політики, їх дії і наслідки їх дій, які відчувають мільйони українців, дають нам привід для сатири. Ми вдячні хору імені Верьовки та нам шкода, що заслужений колектив незаслужено піддається інформаційній атаці. Колектив не брав участі в написанні матеріалу, тому, будь ласка, поважайте його” – йдеться у повідомлені.

Читайте також  Никитюк в первый раз показала фанатам тело без фотошопа“Також хотілося б звернутися до міністра культури, молоді та спорту Володимира Бородянського. Пане Володимире, дякуємо вам за вашу реакцію. Ми запрошуємо вас на наступну зйомку “Вечірнього Кварталу”, щоб одразу після концерту ви сказали, за що вам соромно, а за що ні” – зазначили у повідомлені.

“Також звертаємося до міністра економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофія Милованова. Бажаємо вам успіхів, економічного стрибка і побільше інвесторів. Але, якщо щось піде не так, можете сміливо звинувачувати нас. Погодьтеся, з точку зору економіки дуже обґрунтованими будуть звучати такі тези, як: – “Через жарт коміків “Вечірнього Кварталу” гривня впала у п’ять разів”. “Зовнішній борг України зростає в тій самій пропорції, в якій зростає обличчя Євгена Кошового” – іронічно додали у студії “Квартал 95”.

Залиште свій коментарLoading...