Головна / Новини / Політика / З новою зачіскою та червоним манікюром: Олена Зеленська на онлайн-зустрічі

З новою зачіскою та червоним манікюром: Олена Зеленська на онлайн-зустрічі

Перша леді України запустила черговий українськомовний аудіогід.У межах проєкту Олени Зеленської відбувся запуск аудіогіда українською мовою в Археологічному музеї Несебра, який розташований на південному сході Болгарії, на узбережжі Чорного моря. Він став 23-м україномовним аудіогідом. До кінця року плануємо запустити ще близько 10.
Перша леді взяла участь в онлайн переговорах. Світлини із події вона виклала в Instagram.

Пані Зеленська продемонструвала діловий образ у світлому жакеті. Аутфіт Олена доповнила новою зачіскою з боковим проділом і прикореневим об’ємом, з якою ми її ще не бачили. Ніжний макіяж, червоний манікюр і сережки-цвяшки завершили лук дружини президента.

 
 

Переглянути цей допис в Instagram


 

Допис, поширений Olena Zelenska (@olenazelenska_official)

(щоб подивитися на інші фото, гортайте вправо)

“Ми відкриваємо історичні пам’ятки Чорноморського узбережжя для українців. У самий розпал туристичного сезону ми запустили перший україномовний аудіогід у Болгарії, а саме в Археологічному музеї в місті Несебрі.
Музей присвячений становленню та розвитку цього міста, історична частина якого була включена до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Місто Несебр є одним із найпопулярніших туристичних об’єктів країни. Відсьогодні українці зможуть поєднувати відпочинок на узбережжі Чорного моря з відкриттям для себе краси стародавнього міста, пізнанням його тисячолітньої історії”, – написала під фото пані Зеленська.

Залиште свій коментар
Читайте також  Тимошенко без макіяжу і в хустці показала спортивний стиль. Фото