Головна / Новини / Суспільство / Зеленський і Порошенко позаздрять: зухвале звернення школярів стало хітом мережі, відео

Зеленський і Порошенко позаздрять: зухвале звернення школярів стало хітом мережі, відео

Незабаром в Україні розпочнеться сезон шкільних випускних, і варто зазначити, що майбутні студенти не втрачають часу дарма, а стежать за актуальними подіями і роблять спроби повторити гучні вчинки найсильніших світу цього.

Так, випускники 11 класу записали запрошення на випускний вечір у стилі відеозвернення Володимира Зеленського і Петра Порошенка. Школярі спробували запросити одне одного на дебати. Про це стало відомо завдяки повідомленням українських ЗМІ.
Так, діти з Загаття Закарпатської області записали відео на фоні зруйнованого села і розбитих доріг. При чому перша частина була записана в стилі Володимира Зеленського, а друга – в стилі Петра Порошенка.Запрошуючи на свято, яке відбудеться 27 червня, школярі сподіваються, що погані сільські дороги не завадять їх однокласникам прийти на випускний. У стилі ролика Зеленського молодь наголосила, що запрошують на випускний “не алкоголіки, не наркомани, не брехуни, не олігархи, а учні 11 класу”.

Читайте також  Особливості української хати в картинках (за областями та районами)

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що оточення чинного президента України Петра Порошенка поширює про Володимира Зеленского, який отримав перемогу на виборах, фейкові новини, які активно розходяться в ЗМІ. Про це розповів депутат Верховної Ради і колишній поручитель по особливих справах президента Петра Порошенка Олександр Онищенко.

Варто нагадати, що в понеділок, 29 квітня, з’явилася інформація про те, що за останні дні найближче оточення Петра Порошенка сфабрикувало кілька фейкових новин про Володимира Зеленского. Про це повідомляє Telegram-канал “Команда Зеленського”. Підкреслюється, що фейк підхопили не лише українські ЗМІ, але й російські.

Залиште свій коментарLoading...