Головна / Новини / Політика / Зеленський – нардепам: Це парламент, а не “малина”, де 5 років можна ховатися

Зеленський – нардепам: Це парламент, а не “малина”, де 5 років можна ховатися

Джерело: Виступ президента Володимира Зеленського у Верховній Раді

Президент Зеленський закликав нардепів виконати свою обіцянку і проголосувати за зняття депутатської недоторканності.

Цитата: “Я хочу вкотре розвіяти всі міфи і всі політичні маніпуляції. У депутатів залишається індемнітет. Вони не будуть нести відповідальності за політичні рішення, за голосування, чи будь-які політичні рішення. Мова йде про дозвіл на притягнення до кримінальної відповідальності. Якщо депутат збиває людину, або кришує видобуток бурштину, або вчиняє будь-який інший кримінальний злочин, він повинен нести відповідальність. Це законодавчий орган державної влади, це парламент, а не “малина”, де можна 5 років ховатися під куполом”.


Я звертаюся зараз до всіх депутатів Верховної Ради України: просто зробіть те, що ви обіцяли довгі роки людям, простим українцям. Зняття недоторканності вимагає зараз 90% громадян України. Я дуже не раджу вам перевіряти достовірність цієї цифри вживу і дивитися, скільки завтра з них прийде під стіни Верховної Ради України”.

Читайте також  Розміщення Порошенка біля Столтенберга – послання Маккейна

“Українські депутати зробили дійсно унікальне відкриття, вони винайшли вічний двигун політичного життя. Працює дуже просто. Спочатку депутати обіцяють зняти недоторканність потім провалюють голосування, потім народ забуває. А на наступних виборах кандидатам є що обіцяти. Це працює майже останні 20 років. Але цьому гаджету час відправитися на звалище історії”.

Залиште свій коментарLoading...