Головна / Новини / “Зеленський пішов у відрив?”: Соціолог пояснив президентські рейтинги

“Зеленський пішов у відрив?”: Соціолог пояснив президентські рейтинги

Жоден із кандидатів у президенти України ще не гарантував собі місце у другому турі виборів.

Про це під час круглого столу від “Українського центру суспільного розвитку” заявив заступник глави Київського міжнародного інституту соціології (КМІС) Антон Грушецький, повідомляє OBOZREVATEL.

За його словами, у кандидата в президенти Володимира Зеленського дійсно перше місце в рейтингу, але говорити про те, що він пішов у відрив — не можна.“Після публікації дослідження деякі відомі особистості говорили про відрив Володимира Зеленського від своїх конкурентів. Але якщо ми порівняємо результати з дослідженням двох інших компаній у кінці січня, то вони фактично ті самі. Для основних трьох кандидатів вони змінилися в розмірі статистичної похибки. Тому інтерпретація їхня некоректна, такої динаміки і великого зростання поки немає”, — заявив Грушецький.

Читайте також  "Президент удивит!" У Зеленского сделали громкое заявление о войне на ДонбассеПри цьому соціолог вважає, що говорити напевно, хто вийде в другий тур, поки не можна. Незважаючи на нинішні рейтинги, відстань між кандидатами досить хитка. Тим більше соціологічне опитування само собою не може врахувати голосування військовослужбовців, в’язнів або прикордонників.

Нагадаємо, за даними опитування КМІС, проведеного в період з 31 січня по 10 лютого, лідером симпатій українців став Володимир Зеленський. За нього готові віддати голоси 26,9% громадян. Його найближчими конкурентами є чинний президент Петро Порошенко (17,7%) і лідер “Батьківщини” Юлія Тимошенко (15,8%).

Залиште свій коментарLoading...