Головна / Новини / Політика / Зеленський: Україна отримає одну з найкращих вакцин

Зеленський: Україна отримає одну з найкращих вакцин

Президент України Володимир Зеленський заявив, що індійська вакцина CoviShield є однією з найефективніших у світі.На форумі “Україна 30” глава держави наголосив, що вже невдовзі її перша партія прибуде до нас. Зеленський також зазначив, що вона є розробкою AstraZeneca.
“Це одна з найкращих на сьогодні вакцин. Ми ж говоримо про дві вакцини, на які ставимо пріоритети. Це була Pfizer і AstraZeneca. Зараз ми говоримо про AstraZeneca, про першу партію”, – сказав президент.Водночас він акцентував на тому, що окремо в Індії Україна веде перемовини щодо постачання ще однієї вакцини.

Читайте також  Зеленський за кермом Tesla звернувся до українців напередодні виборів (відео)

Нагадаємо, міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив, що йому вдалося домовитися і про постачання в Україну додаткових 5 млн доз вакцини Novavax. Прибуття перших партій заплановано на липень 2021 року. Загалом наша держава отримає 15 млн доз цього препарату.
У неділю, 21 лютого, очільник МОЗ показав кадри відвантаження для України першої партії вакцини CoviShield з міста Пуне. За його словами, вона прибуде до нас уже найближчими днями.

Залиште свій коментар