Головна / Новини / Політика / Зеленському пророкують абсолютну перемогу: на Півдні і Сході 40-50% вже готові віддати голос, другого туру не буде

Зеленському пророкують абсолютну перемогу: на Півдні і Сході 40-50% вже готові віддати голос, другого туру не буде

Відомий український журналіст Віталій Портников вже договорився до того, що вибори – це єдина можливість у таких як Зеленський взяти реванш над “справжньою Україною”. І що такий реванш був у 1994, в 2010 році, а тепер ось загрожує від Зеленського і таких як він. Таку інформацію опублікував Telegram-канал Romanenko Dreams&Nightmare Show.

“Найсмішніше, що Портников і якраз в даному випадку грають на той образ про три сорти України, який вперше на виборах з’явився ще в 2004 році. Бо виявляється є якась “справжня Україна”, а є якась несправжня – заблукалі, нещасні “малоросійські душі”, які все ніяк не можуть усвідомити глибину “державного задуму”, оцінити глибину “перетворень та звершень”. Найсмішніше, що ці неправильні люди вражають своєю кількістю не тільки на сході (Запорізька область під 50%) та півдні (наприклад, по Одесі 40%), але і Зеленський цілком конкурує і на заході України маючи 10-15% з базовими кандидатами”, – йдеться у повідомленні.
Так от, чим більш витонченіше наші “елітарії” кричать, що “неправильна частина країни”, це “бидло”, “ідіоти” щось роблять не так, що вони збилися з шляху, тим гірше.

“Більше буде фіга, яку дістануть з широких штанин. Бо хлопці, ви вже загралися до такого маразму, на який просто нестерпно дивитись. Справа не в Зеленському, а в тому, що вам все “неправильні” хочуть показати жирну дулю і послати нах@й. І зараз просто вирішується питання в якій конфігурації це зроблять”, – додає автор, критикуючи діючу владу і все, що зараз відбувається в країні.

 

Залиште свій коментарLoading...

Читайте також  Поплавський: Ми замірили рейтинг Аграрної партії в сільській місцевості – у нас 19%