Головна / Новини / Політика / “Зняти блокаду!” Кравчук дав пораду Зеленському щодо Криму і розлютив росіян

“Зняти блокаду!” Кравчук дав пораду Зеленському щодо Криму і розлютив росіян

Екс-президент України Леонід Кравчук порадив лідеру президентських перегонів в Україні Володимиру Зеленському змінити державну політику щодо Криму, зокрема, налагодити “людські” відносини з кримчанами.

Таке висловлювання прозвучало в інтерв’ю “РИА Новости Крим”.“Необхідно знімати всі блокади. Питання, пов’язані з водою, електроенергією і так далі, мають вирішуватися цивілізованим ринковим шляхом”, — вважає екс-президент.

Розвиваючи і поглиблюючи відносини між Україною і Кримом, поступово вдасться прийти “до правильних висновків”, додав Кравчук.


Ці слова вже отримали відгук у Росії. Зокрема, сенатор Олексій Пушков стверджує, що виношувати надію на “повзуче повернення” півострова не варто.

“Даючи пораду Зеленському зняти блокаду Криму, Кравчук виходить із того, що вона віддаляє Крим від України, а нормальні відносини наблизять його до неї. Не треба тільки виношувати надію на “повзуче повернення” Криму. А сама собою ідея зняття блокади розумна. Тест для Зеленського”, — написав Пушков у своєму Twitter.

Читайте також  Прем'єр Молдови вмовив Порошенка зняти санкції з заводу Придністров'я - ЗМІ

 

Залиште свій коментарLoading...