До 4 тисяч доларів не дотягнули: зарплати вчителям збільшили на 20%

До 4 тисяч доларів не дотягнули: зарплати вчителям збільшили на 20%

Попри те, що обіцянка Зеленського підняти вчителям заробітну плату до 4 тисяч доларів так і залишилась обіцянкою, заробіток працівників освіти все ж збільшили.

З Нового року зарплати працівників освіти в Україні збільшилися на 20%. Про це повідомляють в МОН.У Міністерстві освіти і науки зазначили, що в держбюджеті на 2021 році відомству передбачено витрат в обсязі 139,5 млрд грн, що на 26,6 млрд грн більше, ніж у 2020 році.

В основному ці закладені кошти мають піти на збільшення заробітної плати з 1 січня 2021 року – на 20% і з 1 грудня 2021 року – на 8,4%.

“Розроблено проєкт постанови Уряду, яким передбачається збільшити зарплати медичним працівникам установ освіти на 20%. З профспілками абсолютно тісний контакт і розуміння поступового збільшення коштів на оплату праці”, – зазначив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.
У міністерстві також відзначили, що із загальної суми витрат на освіту субвенції становлять 103,7 млрд грн, що на 20,1 млрд грн більше, ніж минулого року.

Серед іншого, передбачена нова допомога місцевим бюджетам обсягом 1 млрд грн на заходи, спрямовані на боротьбу з Covid-19 і його наслідками під час навчального процесу в закладах загальної середньої освіти.

Залиште свій коментар