Головна / Новини / Політика / Порошенко виступив в ролі Голобородька з “Слуги народу” (відео)

Порошенко виступив в ролі Голобородька з “Слуги народу” (відео)

Представники бізнесу зустріли виступ президента сміхом і оплесками. Президент Петро Порошенко під час зустрічі з бізнесом 15 квітня виступив в ролі кіношного президента Василя Голобородька з “Слуги народу”.

“У переговорах про черговий транш Міжнародного валютного фонду, цієї грабіжницької організації, за допомогою якої Захід грабує країни третього світу, від нас, від України вимагають 3% хабара”, – почав свою промову Порошенко повідомляє Lb.ua.“Вони також наполягають на монополії на видобуток сланцевого газу, чого ми точно не можемо допустити. Вони, міжнародні фінансові організації, хочуть, щоб ми скоротили на 50% виробництво сільськогосподарської продукції. Вони вимагають, щоб ми на 70% скоротили виробництво пшениці. Вони вимагають відкриття сховища ядерних відходів у Чорнобильській зоні та розширення цього сховища на територію всієї Київської області”, – ці слова представники бізнесу зустріли оплесками і сміхом.

Читайте також  Результати екзит-полу: дивитися підсумки другого туру (онлайн)


“Дорогі друзі, диктат Заходу переходить усі мислимі і немислимі межі. А про Велику сімку – вона боїться економічного і політичного зростання України. Як ми цьому будемо протидіяти? Так, пані міністр фінансів. І нарешті, покінчіть з борговою залежністю! Це мій наказ вам!” – сказав президент.

За його словами, приблизно так виглядає економічна політика президента Голобородько в кіно. Нагадаємо, що Василь Голобородько – це найвідоміша роль Володимира Зеленського, який претендує зараз на реальний президентський пост.

Залиште свій коментар


Loading...