Головна / Новини / Політика / “Скабєєвою назвали. Знала, що так буде? Знала”: Ще одна журналістка “1+1” підтримала Порошенка

“Скабєєвою назвали. Знала, що так буде? Знала”: Ще одна журналістка “1+1” підтримала Порошенка

Журналістка телеканалу “1+1” Євгенія Цвєтанська відкрито виступила перед другим туром президентських виборів на підтримку чинного глави держави Петра Порошенка.

Своєю позицією вона поділилася на сторінці у Facebook, зазначивши, що відвідала 14 квітня НСК “Олімпійський”, де виступав президент, повідомляє Обозреватель.

“Працюючи фактично серед однодумців біля НСК “Олімпійський”, отримала на свою адресу купу прокльонів і криків “ганьба”. Навіть Скабєєвою назвали. Знала, що так буде? Знала”, — написала вона.

“Кожен із нас повинен відповідати за вибір, який робить. Мій вибір — працювати на “1+1″. Не дивлячись на те, що мені соромно за маніпуляції певних програм проти чинного президента. Не дивлячись на те, що вважаю це неприпустимим і небезпечним під час війни”, — підкреслила журналістка.

Цвєтанська нагадала, що не може забути певних маніпуляцій свого кандидата перед виборами в 2014-му.

Читайте також  Адміністрація "Олімпійського" готова до проведення дебатів 19 квітня

“Як і не можу не визнати, що мою думку можуть поділяти не всі. І головне — пишаюся багатьма своїми колегами, які за 5 років зробили більше для країни, ніж якась жінка, яка комусь крикне в спину “зрадник”, — додала вона.

За словами журналістки, “1+1” — це її свідомий вибір із багатьох причин.

“За свій вибір я вигребла свою порцію цілком. А голосує все ж таки не телевізор, а люди, в цьому нескінченному фейсбучному потоці “хто кого” мені імпонує одне — відкрита публічна відповідальність за свій вибір”, — зазначила Цвєтанська.

Вона підкреслила, що буде голосувати за чинного президента.

“Не агітую. Не пояснюю. Не порівнюю. І не сперечаюся в коментарях. Просто відкрито беру на себе відповідальність за свій вибір”, — підсумувала журналістка.

Залиште свій коментар


Loading...