“Росіян не має бути на Олімпіаді”: норвезький журналіст вказав на проблему

“Росіян не має бути на Олімпіаді”: норвезький журналіст вказав на проблему

Норвезький журналіст Ян Петтер Сальтведт опублікував критичну статтю з приводу факту виступу російських спортсменів на зимових Олімпійських іграх у Пекіні-2022. Автор вважає, що покарання за масові махінації з допінгом у Росії виглядає несерйозним, оскільки, на його думку, спортсменів цієї країни не повинні допускати до Олімпіад.

''Росіян не має бути на Олімпіаді'': норвезький журналіст вказав на проблемуМатеріал з’явився на авторитетному ресурсі NRK.no після перемоги Олександра Большунова в лижному скіатлоні.

“Большунов виграє стільки золотих медалей, скільки зможе. Єдина проблема – його та інших російських спортсменів не має бути на цій Олімпіаді. Усміхнений росіянин фінішував з великим відривом, розмахуючи прапором. Але це був не російський триколор, а прапор ОКР.

Большунов із талісманом.

Росія ще не може бути собою на Олімпійських іграх. Але організатори, росіяни та МОК працюють у тісному контакті, щоб змінити рамки дозволеного. Цей маленький театр – пародія на вердикт”, – вважає журналіст.
Він також висловив свою версію, як слід покарати росіян.

“Два роки повного виключення країни, жодного використання російського прапора – ось що було б сприйнято як справжнє покарання для Росії. Інакше вердикт жодного значення не має. Але цього МОК і домагається. Там хочуть, щоб найбільша країна світу та її спонсори брали участь у змаганнях”, – наводить слова Сальтведта сайт “Чемпіонат”.

Залиште свій коментар