Головна / Новини / Суспільство / “22 роки ми зомбували людей”: відверте зізнання митрополита про УПЦ МП

“22 роки ми зомбували людей”: відверте зізнання митрополита про УПЦ МП

Митрополит Вінницький і Барський Симеон (Шостацький), який перейшов з УПЦ МП до Православної церкви України, зізнався, що Московський патріархат зомбував прихожан.

“Я дуже шкодую про те, що 22 роки я, як і інші архієреї, — що ми зомбували наших людей. Говорили, що тільки ми правильні, а інші церковні структури неканонічні та неблагодатні, а діалог з ними неможливий”, — сказав він у інтерв’ю LIGA.net.

Симеон заявив, що завжди виступав за незалежну автокефальну церкву в Україні.


“Насправді я дуже болісно переносив церковний поділ. На архієрейських зборах у Києві, на кожному соборі у Москві завжди піднімалося питання автокефалії. Я виступав там і говорив, що для єдності українського народу та для церковної єдності ми повинні мати в Україні свою церкву”, — наголосив митрополит.

Читайте також  Зеленський отримав силу від Богів: відьма розповіла, чому судді визнали його указ про розпуск Ради конституційним

Але всі рішення, за його словами, завжди зводилися до одного: зараз не час, не час і не час.

Як повідомлялося, 17 грудня УПЦ МП зібрала позачергове засідання Синоду, за підсумками якого митрополит Онуфрій заявив, що об’єднавчий Собор – об’єднання двох “неканонічних структур і розкольників”, а дії Вселенського Патріархату – зрада.

Також синод позбавив єпархій двох архієреїв, які брали участь в об’єднавчому Соборі в Києві: митрополитів Олександра Драбинка і Симеона Вінницького.

Залиште свій коментарLoading...