Головна / Новини / Суспільство / “Збулася мрія ідіота”: в окупованому Луганську черги за яйцями

“Збулася мрія ідіота”: в окупованому Луганську черги за яйцями

Ігор Ейдман, соціолог:

“На цьому свіжому фото черга за яйцями в Луганську. У мене просто скупа сльоза по щоці скотилася. До болю знайома рідна картина.

Я дитиною застав такі черги в місті Горькому. Тоді у нас теж весь час щось пропадало: то яйця, то вершкове масло, то туалетний папір. А потім товар “знаходився” і за ним вишиковувалися такі хвости. Ось хліб, молоко і борматуха були практично завжди у вільному продажу. А ковбас, сосисок і нормального м’яса в магазинах не було в принципі. І це в саму ситу совкову епоху – в кінці 70-х на початку 80-х років.


У Луганську та Донецьку багато жителів чекали від російських окупантів відродження СРСР. Люди скучили за совковим раєм. І ось, як говорив Остап Бендер, “збулася мрія ідіота”. Будь ласка, путінська машина часу спрацювала. Совок замовляли? Отримайте і розпишіться.

Читайте також  Купание на Крещение: в ПЦУ сделали важное заявление

Черга допомагає подолати самотність, відчути себе повноцінним членом колективу, об’єднаного спільною волею до яєць. Жителі Луганська повинні бути просто щасливі, а якщо в одні руки дають не по десятку яєць, а “скільки хочеш” – безмежно щасливі.

Ось і в Росії за опитуваннями “Левада-центру” число ностальгуючихь за СРСР досягло історичного максимуму. Не переживайте, дорогі росіяни, не довго чекати залишилося. Путін і вас приведе в совковий рай, настоїтеся ще за яйцями.”

Залиште свій коментарLoading...