Головна / Новини / Світ / Атака медуз

Атака медуз

11 тонн медуз зібрали на пляжах південноіспанського регіону Коста-дель-Соль. 150 відпочивальників потрапили в лікарню з опіками.

Майже 8 т викинуло море на сході країни в районі курортів Нерха і Велез-Малага та ще 3 т – між Торремоліносом і Міхасом у районі міста Малага, повідомляє Daily Mail.
Поява великої кількості медуз пов’язана зі зливами та сильними вітрами, які викинули їх на берег. Експерти визначили, що тварини належать до виду Pelagia noctiluca. Їх купол може сягати 20-30 см в діаметрі, а щупальці виростають до 2 м. При контакті з чимось вони можуть світитися. Від торкання до них у людей виникають печіння, інтенсивні больові відчуття, запалення та червоні висипання.

Читайте також  В Москве жестоко избили “доярку из Хацапетовки”


Тварин згрібали з піску граблями, а потім скидували у сміттєві баки за допомогою лопат. На деяких ділянках застосовували трактори. Вчора ситуація повернулася до норми. У вихідні вона була одною з найгірших з 2012 року, за оцінками експертів.

Минулого місяця відпочивальникам заборонили заходити у воду через нашестя “португальських корабликів” – ще одного виду небезпечних для людини медуз.

Залиште свій коментарLoading...