Головна / Новини / Світ / Меган Маркл і принц Чарльз скоро стануть батьками двійні!

Меган Маркл і принц Чарльз скоро стануть батьками двійні!

Стало відомо, що Меган Маркл і принц Чарльз скоро стануть батьками. Про те, що дружина принца Гаррі чекає дитину, стало відомо незабаром після повернення молодят з весільної подорожі, в яку вони відправилися відразу після казкового королівського весілля у палаці. Про це повідомила приятелька Меган.

Одним з перших про вагітність Меган дізналися брат Гаррі – принц Вільям і його дружина Кейт Міддлтон. Про майбутніх поповненні королівського сімейства вже проінформували принца Чарльза з дружиною і королеву Великобританії.
Також, за інформацією західних ЗМІ, Меган і Чарльз чекають двійню.Щасливі батьки розповідають, що вони давно хотіли мати дітей, але не очікували, що це станеться так скоро.

Принц Гаррі ще до знайомства з Меган говорив, що готовий стати батьком. Єдине, що йому тоді заважало, це те, що не міг знайти гідну дівчину. Але після зустрічі Меган Маркл все змінилося.

“Ми, поза всяким сумнівом, заведемо дітей, причому, в самому найближчому майбутньому. Хоча перш, ми, звичайно, повинні зіграти весілля!”, — заявив Гаррі.

Однак, слід зазначити, що новина про вагітність Меган все ж була очікуваною, так як Гаррі обмовився, що вони з дружиною активно працюють над поповненням у сім’ї.

Читайте також  "Мы больше не считаем мертвых": медсестра из Милана рассказала об ужасах коронавируса. ВИДЕО

Нагадаємо, королева Великобританії перед весіллям змусила Меган Маркл підписати шлюбний контракт. Однією з умов договору було те, що в разі розлучення Меган нічого не отримає, якщо на той момент у них з Гаррі не буде спільних дітей. Наречена підписала контракт не дивлячись.

Такий продуманий хід королеви розлютив Гаррі, однак проти волі бабусі він не пішов.

Шлюбний контракт склав найкращий адвокат по розлученню у Лондоні – Фіона Шеклтон. Юрист вже не раз захищала інтереси королівської родини, зокрема, при розлученні принца Чарльза і принцеси Діани.

Залиште свій коментарLoading...