Головна / Новини / Надзвичайні події та кримінал / “Ця потвора бігала за дітьми”: у Львові спіймали педофіла

“Ця потвора бігала за дітьми”: у Львові спіймали педофіла

Чоловік перебував на дитячому майданчику

У Львові впіймали педофіла, який бігав за дітьми на дитячому майданчику. Про це розповіла Лариса Коцупей на сторінці “Варта 1” Facebook.

Інцидент стався у дворі будинку по вулиці Драгана, 22.“До хати прибігла моя молодша донька, їй трясло, від сліз дитина не міг пояснити що сталося, тільки те, що у дворі будинку по вул Драгана 22 за дітьми бігав чоловік. І вона ледве втекла”, – написала Коцупей.

Коли жінка прийшла на дитячий майданчик, вона дізналася, що чоловік бігав за дітьми.
“Коли я туди прийшла, у дворі побачила дітей і жінку. Вже вони мені розповіли, що ця потвора бігала за дітьми, намагалася зловити, лаялася, загрожувала”, – розповіла вона.

Читайте також  Злодій тричі перехрестився перед пограбуванням церкви в Тернополі, - ВІДЕО

“Діти забігли в під’їзд до будинку до своєї подруги… благо будинку була мама і батько подруги. Коли переслідувач побачив, що двері зачинилися двері за дітьми, він почав їх вибивати ногами. Батьки власними силами затримали покидька. Викликали поліцію, яка в свою чергу доставила чудовисько в ділянку. Додаю фото, заздалегідь прошу вибачення за якість, (тряслися руки. Можливо, це вбереже інших дітей. У нас все закінчилося страшним переляком, чудовисько скоро випустять, він заплатить лише штраф, адже шкоди він не завдав і це потрібно усвідомлювати і бути пильним. Бережіть своїх дітей! – додала Коцупей.

Залиште свій коментарLoading...