Головна / Новини / Епіфаній пообіцяв не сварити жінок без хустки та пояснив чому в храмах немає лавок чи стільців

Епіфаній пообіцяв не сварити жінок без хустки та пояснив чому в храмах немає лавок чи стільців

Предстоятель Православної церкви України Епіфаній заявив, що викорінює звичку працівників храмів сваритися на жінок, які заходять до православного храму без хустки.

Епіфаній зазначив, що працівники храмів старшого віку роблять різкі зауваження молоді. Утім він намагається викорінювати таку звичку, адже вважає, що приймати людину треба «з любов’ю», а не за зовнішнім виглядом.

«Ми повинні прийняти її з любов’ю. Вона сама прийде до усвідомлення, що в такому вигляді не можна відвідувати храм», — сказав Епіфаній в інтерв’ю «Радіо Свобода».


Він також розповів про своє ставлення до сидячих місць у православних храмах, зазначивши, що лавки відсутні через малу місткість приміщень.

«Православна церква не проти лавок у храмах. Але якщо ми візьмемо Михайлівський золотоверхий собор чи інший у центрі Києва храм, якщо ми розмістимо лавки чи стільці, то це автоматично зменшить вдвічі або втричі місткість собору», — сказав Епіфаній.

Читайте також  Брагар обманул пенсионерку с собакой: скандал получил продолжение

Він додав, що в сільських храмах з цим «простіше» і в багатьох приходах є навіть іменні місця.

«Я думаю, що в майбутньому це не буде проблемою і для нас, коли буде вирішене питання в мегаполісах відповідної кількості храмів», — сказав предстоятель ПЦУ, коментуючи можливість сидячих місць у храмах великих міст.

Зазначимо, 3 лютого у Софійському соборі відбувається зведення на престол предстоятеля Православної церкви України Епіфанія.

Предстоятелем Православної церкви України Епіфанія обрали 15 грудня 2018 року на Об’єднавчому соборі в Києві.

Залиште свій коментарLoading...