Головна / Новини / Політика / Генерал пояснив, коли почнеться операція Об’єднаних сил на Донбасі

Генерал пояснив, коли почнеться операція Об’єднаних сил на Донбасі

ЗСУ повністю укомплектовані технікою, але не вистачає сучасних озброєнь, зазначив Наєв<p style="text-align: justify;">Об'єднані сили готують операцію на Донбасі. Фото: facebook.com/ato</p>
Об’єднані сили готують операцію на Донбасі. Фото: facebook.com/ato

Командувач Об’єднаними силами генерал-лейтенант Сергій Наєв розповів, що йому вже визначили час на підготовку операції на Донбасі і після указу президента України вона почнеться.
Про це він розповів в інтерв’ю “5 каналу”.За його словами, АТО закінчиться тоді, коли президент України своїм указом оголосить про початок операції Об’єднаних сил.

“У мене вже є певні часові показники, до яких я повинен завершити підготовку до цієї операції, зробити доповідь начальнику Генерального штабу і в подальшому президенту України. Це станеться лише після того, як мною, як командувачем, мені підлеглим Об’єднаним оперативним штабом будуть здійснені певні заходи з підготовки цієї операції. Зокрема, планування та інші заходи, які триватимуть кілька днів”, – розповів Наєв.
Читайте також  Шаги к энергонезависимости, которые делает Порошенко, позволяют не повышать тарифы на газ, – эксперт

Він не став називати конкретні терміни, але зазначив, що вони не будуть тривалими.

У той же час командувач Об’єднаними силами зазначив, що ЗСУ повністю укомплектовані технікою, але не вистачає сучасних озброєнь.

Зараз в Збройних силах озброєння, військова техніка є повністю. Вона відповідає тим вимогам, які пред’являють до озброєння, військової техніки. Але хотілося б сучасної техніки. Вона теж надходить. Ми отримуємо багато сучасної техніки. Ми отримуємо від західних партнерів, іноді не треба розголошувати, певне оснащення і озброєння“, – підкреслив генерал.

 

Залиште свій коментар