Головна / Новини / Концерт 95 кварталу на день Валентина було зірвано через політичний статус Зеленського

Концерт 95 кварталу на день Валентина було зірвано через політичний статус Зеленського

Власники залу в останню мить відмовили на підставі того, що кандидат у президенти не має права агітувати на території військової частини.

День закоханих у Вінниці відбудеться без Володимира Зеленського і концерту “Кварталу 95”. За кілька днів до виступу артистів Будинок офіцерів, в якому мав відбутися концерт, розірвав договір, ідеться в сюжеті ТСН.

Вінничанка Майя прийшла у касу здати квитки на концерт, що мав відбутися за два дні. “Розраховували піти, щоби був гарний настрій у цей день, це ж свято. Але не вийшло, з яких причин – не відомо. Прийшла здавати квитки, настрій зіпсовано”, – зізнається вона. Про те, що концерту не буде, кварталівці самі дізнались 7 лютого із листа від керівництва Будинку офіцерів.Зі слів директора “Концерт-Кварталу” Максима Ткаченка, всі необхідні договори уклали ще в середині січня. “Причина, що на сцені буде знаходитися один із кандидатів у президенти України Володимир Зеленський. Обґрунтовується, швидше за все, тим, що вони бачать ці концерти, як агітаційні, хоча це абсолютно не агітаційні концерти”, – каже він.
У Будинку офіцерів кажуть, що мають лише проект договору, а сам договір із кварталівцями не укладали. І відмовили у проведенні концерту, бо не хочуть порушувати законодавство – Зеленський кандидат у президенти, відповідно, не має права перебувати на території військової установи та проводити там агітацію: “Відповідно до закону про вибори президента України, відвідування війскових частин і формувань кандидатами на пост президента заборонено. Оскільки Будинок офіцерів є підрозділом Міністерства оборони, концерт було пропоновано перенести на іншу площадку у Вінниці”.

Читайте також  Юлія Тимошенко зробила цікаве зізнання перед виборами до парламенту

Лідер партії “Слуга народу” фаховий юрист Іван Баканов наголошує, що Будинок офіцерів не є військовою частиною – і це можна перевірити в державному реєстрі. Тому перебування Зеленського там цілком законне. Крім того, жодної агітації на концертах Зеленського не відбувається. “Ми б хотіли звернути увагу на те, що студія “Квартал 95″ ніяких агітаційних концертів не здійснює. Це звичайний господарський концерт, це звичайна комерційна діяльність нашої компанії”, – каже він.

Сам Зеленський звертає увагу на те, що через рішення керівництва Будинку офіцерів постраждали прості люди, які хотіли гарно провести свято усіх закоханих. “Я вважаю, що це примітивний плювок, причому не в наше обличчя, а перш за все, у вінничан. Мені неприємно тільки те, що ми не приїдемо до людей. Хочу звернутися до вінничан: ми вас дуже любимо, тому планували до вас приїхати на день святого Валентина 14 лютого. Я вважаю, що наступна влада не буде такою лютою, і ми обов’язково до вас доїдемо”, – сказав керівник “Кварталу 95”. Доводити свою правоту у суді кварталівці не збираються. Натомість вони сподіваються, що вже найближчим часом зможуть подарувати вінничанам гарний настрій на іншому концерті.

Залиште свій коментарLoading...