Головна / Новини / Політика / “Конфіскація Roshen”: У Порошенка хочуть відібрати улюблене дітище

“Конфіскація Roshen”: У Порошенка хочуть відібрати улюблене дітище

Лідер Соціалістичної партії України Ілля Кива звернувся до суду про визнання незаконною приватизацію Кондитерської фабрики ім. Карла Маркса (корпорація Roshen) чинним президентом України Петром Порошенком, пише from-ua.com.

“Як голова Соцпартії, розуміючи відгуки однопартійців і народу України, подаю позов до суду про незаконну приватизацію кондитерської фабрики, в моєму розумінні вкраденої в українського народу фабрики”, – сказав він в ефірі телеканалу NewsOne, повідомляє прес-служба СПУ.

Кива зазначив, що звернувся до суду саме зараз, оскільки надія на прозорий і належний розгляд позову з’явилася після президентських виборів.

Читайте також  Безсмертний назвав велику помилку Зеленського в обміні полоненими

“Фабрика, яка зараз чомусь називається “Рошен”… обов’язково буде повернута народу”, – сказав він.

У 1996 році Кондитерська фабрика ім. Карла Маркса увійшла в корпорацію Roshen, яка належить Порошенку. У 2014 році Порошенко заявив, що на час президентства передав свою частку (85%) в так званий сліпий траст під управлінням інвестиційного банку Rothschild. Решта акцій Roshen належать генеральному директору корпорації В’ячеславу Москалевському (13%) і чотирьом менеджерам корпорації (по 0,5%).

Залиште свій коментарLoading...