Головна / Новини / Політика / “Спалю все зелене”: Москаль прокоментував перемогу Зеленського та власну відставку

“Спалю все зелене”: Москаль прокоментував перемогу Зеленського та власну відставку

Голова Закарпатської обласної держадміністрації Геннадій Москаль вважає, що виборці Володимира Зеленського незабаром пошкодують про своє рішення

Про це він заявив Радіо НВ, пише Еспресо.

Москаль прокоментував результати другого туру голосування, згідно з якими шоумена підтримали близько 80% місцевих жителів.“Політичний грип покосив людей. Що ми можемо тут вдіяти? Це вже було з Ющенком, з Януковичем… Такий масовий психоз… Ось сьогодні запитаєте про Ющенка, вам ще й нагрубити можуть, якщо ви скажете, що ви його прихильник. Точно таке ж буде через дуже короткий час, коли хтось скаже, що був прихильником Зеленського. Може ще й у морду отримає”, – розповів глава ОДА.
За його словами, команда Зеленського не зможе виконати обіцянок, які були дані виборцям під час передвиборної кампанії, і вже зараз відмовляється від взятих на себе зобов’язань.

“Навіщо дурниці писати на бігбордах, що “21 (квітня – ред.) – кінець бідності”? Ну і що? Ось уже два дні – ми стали багатшими? Зараз вся команда каже: “Це не наше, це не наше…”. Продукти, дороги – “не наше”. Ну так чого ж ви цим били чинного президента Петра Порошенка, а самі вже говорите, що це не ваше. Завтра вони скажуть, що війна теж “не наше”, – вважає Москаль.
При цьому він зазначив, що, незважаючи на це, “люди асоціюють президента з усіма процесами, які відбуваються всередині країни”.

Читайте також  Зеленский и Путин подпишут "Минск-3"? Всплыли громкие подробности "нормандской встречи"

“Крім порожнечі я нічого не бачу. Я думаю, отримавши цю владу, вони самі навіть не знають, що з нею робити. Але це їх проблеми. Я у зелений колір не перефарбовувався, не перефарбовуюся, і не буду перефарбовуватися. Я подивлюся свій гардероб , якщо є щось зелене, я спалю”, – додав керівник Закарпаття.

У той же час Москаль підкреслив, що його відставка продиктована вимогою закону.
“Це передбачено законом про місцеві державні адміністрації. Переміг би Порошенко, я також мав би писати заяву про складання повноважень, тому що закон прямо передбачає, що глава ОДА призначається на посаду на період повноважень президента, і має скласти свої повноваження перед новообраним президентом. Ось і все. Це чітка вимога закону, і хто там тягне, тільки провокує підозри у суспільстві”, – пояснив він.

Залиште свій коментарLoading...