Головна / Новини / Надзвичайні події та кримінал / Матіос збирає силовиків через відео про окупацію Румунією Буковини

Матіос збирає силовиків через відео про окупацію Румунією Буковини

Головний військовий прокурор Анатолій Матіос проведе нараду з керівництвом МЗС, Генштабу ЗСУ та ГУР, Служби зовнішньої розвідки та СБУ щодо провокативного відео про уявне захоплення Румунією території Буковини у 2022 році.

Про це він написав у неділю на своїй сторінці в Facebook.

“Буквально завтра особисто внесу до Єдиного реєстру досудових розслідувань дані про підготовку (зрозумілими але процесуально не встановленими особами) до вчинення особливо тяжких злочинів, що посягають на територіальну цілісність української держави”, – зазначив Матіос.


Він також повідомив, що у вівторок проведе нараду з керівництвом МЗС, Генерального штабу та ГУР МОУ, Служби зовнішньої розвідки, а також виконуючим обов`язки голови СБУ.

Читайте також  В центре Николаева прохожий заявил о похищении ребенка — в городе введен план-перехват

“Всі отримають законні доручення у межах кримінального провадження”, – додав прокурор.

Пост Матіоса став реакцією на публікацію сайту “Інформаційний спротив” про те, що днями на відеохостинг YouTube було залито аматорське відео про окупацію Румунією у 2022 році Чернівецької і частини Одеської областей України.

Згідно з відео, каталізатором для таких дій може послужити активізація бойових дій на Сході України, аж до повномасштабного наступу російських окупаційних сил.

Українська правда
Залиште свій коментарLoading...