Головна / Новини / Політика / Сенцов у лікарні. Криза на 26 день голодування

Сенцов у лікарні. Криза на 26 день голодування

У Сенцова виникли проблеми з нирками і серцем, він знаходиться у медчастині в’язниці.

На 26-й день голодування в Олега сталася криза і його відвезли до лікарні за межами колонії.

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова повідомила, що незаконно утримуваний в Росії український режисер Олег Сенцов перебуває у медичній частині в’язниці, у нього проблеми з нирками та серцем.


«Тільки-но поговорила із адвокатом Олега Сенцова. Сьогодні він таки зустрівся із Олегом в колонії. За його словами, Олег знаходиться зараз у медичній частині. В нього – проблеми із нирками та серцем. Олег п’є 3,5 літри води на день, та ще ставлять щоденні крапельниці. Це ще додаткові 2 літри», – повідомила вона.

Читайте також  Урочистості пропустив: Зеленський відвідав Бабин Яр без камер (фото)

Вона наголосила, що на 26-й день голодуванняв Олега сталася криза і його відвезли до лікарні за межами колонії. «Хотіли примусово нагодувати, але Олег відмовився. Лікарі не наполягали через можливий розголос і попросили забрати його назад до колонії разом із апаратом для примусового годування», – сказала Денісова. Вона додала, що зі слів адвоката, в будь-який момент криза може повторитися.

Сьогодні, 21 червня, президент Петро Порошенко закликав президента РФ Володимира Путіна звільнити українських заручників та допустити Уповноваженого Верховної Ради з прав людини Людмилу Денісову до режисера Олега Сенцова та інших ув’язнених українців.

15 червня Денісову не пустили в колонію до ув’язненого Сенцова.

Залиште свій коментарLoading...