Головна / Новини / Суспільство / Сучасні торгові вітрини – правила вибору

Сучасні торгові вітрини – правила вибору

Існує багато способів, як вигідно продемонструвати продукцію власного магазину. Один з найпопулярніших варіантів – торгові вітрини.

Торгова вітрина – це вид обладнання для зони продажів, що подібне шафі і виконує роль місця презентації товару. Купити торгові вітрини високої якості за низькою ціною Ви можете на сайті компанії «Торгоборуд»: https://torgoborud.com.ua/vitriny.

Як виглядає торгова вітрина

Умовно, торгова вітрина має чотири секції:
  1. Цоколь. Розташовується в самому низу конструкції, піднімає основну частину шафи вище і захищає від випадкових ударів взуттям та іншого. Висота цоколя коливається від 50 до 100 мм.
  2. Тумба-накопичувач. Виконує функцію невеликого складу в зоні торгівлі.
  3. Вітринна частина. Складається з поличок, задньої і бічної стінок, дверей. Полиці виготовляються зі скла (прозорого матеріалу) або будь-якого іншого щільного матеріалу, наприклад, ДСП. Бічні стінки мають аналогічну будову. Задня стінка найчастіше буває білого кольору, але для розширення простору можна використовувати дзеркало. Дверцята робляться скляними, вони можуть розчинятися або розсуватися, закриваються на замок.
  4. Верхівка. Остання частина вітрини. На ній можна помістити логотип товару, зробити напис, підсвічування або прикрасити відповідно стилю приміщення.
Читайте також  Запретить гастроли в России не только артистам: в Кабмине поддержали Вакарчука

Як правильно вибрати торгову вітринуЩо потрібно знати, обираючи торгову вітрину:

  • Необхідний тип вітрини – сюжетний (для прикрашення речей, які продаються), акційний (демонстрація товару та інформації), товарно-сюжетний. З цього випливає, відкриту чи закриту торгову вітрину Ви оберете;
  • Група товару, що безпосередньо впливатиме на габарити майбутньої конструкції, матеріал на зовнішній вигляд;
  • Місце покупки – воно має бути перевірене та мати у своєму штаті професіоналів;
  • Обов’язково звертайте увагу на міцність і надійність конструкції, особливо, якщо плануєте розмістити багато продукції або вона важка. Від цього залежить строк експлуатації вітрини та необхідність її обслуговування;
  • Не перевантажуйте приміщення незручними конструкціями – це негативно вплине на подальшу реалізацію. Використовуйте додаткове освітлення та дзеркало для привернення уваги потенційного клієнта;
  • Якщо потрібно виставити в зал велику кількість товару, спробуйте багатоярусні вітрини, які гармонійно поєднуються одна з одною, а також з іншими елементами меблів.

Вибір правильної торгової вітрини – запорука грамотного облаштування магазину та збільшення доходу від продаж.

Залиште свій коментарLoading...