Головна / Новини / Політика / Зеленський про рішення КС: Кандидатів багато, але один точно сяде

Зеленський про рішення КС: Кандидатів багато, але один точно сяде

Кандидат у президенти шоумен Володимир Зеленський має намір разом експертами напрацювати механізм притягнення до відповідальності корумпованих чиновників.

Про це він написав у Facebook, у відповідь на скасування Конституційним судом статті про незаконне збагачення.

“Ідучи, сьогоднішня влада вирішила забрати з собою вкрадене у народу, в армії, що воює. Вчора ми дізналися про розкрадання в Укроборонпромі, сьогодні – про те, що влада руками суддів Конституційного Суду звільнила себе від відповідальності не лише за ці крадіжки, а й за інші, в рази більші”, – написав Зеленський.


Він додав, що через скасування статті про незаконне збагачення “за все, що влада вкрала за останні 5 років, притягнути до відповідальності буде неможливо”.

“Ми разом з експертами підготуємо нашу відповідь клептократам, щоб жоден із них не уникнув відповідальності. Кандидатів багато, але один із них, без сумнівів, сяде до в’язниці!”, – підсумував Зеленський.

Читайте також  "Многим не понравится!" Зеленский назвал будущего премьер-министра

Нагадаємо:

  • 26 лютого чотири джерела повідомили “Українській правді”, що Конституційний суд визнав неконституційною статтю 368-2 Кримінального кодексу, яка передбачає покарання для чиновників за незаконне збагачення.
  • Суд вирішив, що положення статті не відповідають принципам верховенства права та презумпції невинуватості. Зокрема, стаття про незаконне збагачення нібито зобов’язує самого підозрюваного довести законність його статків.
  • 12 грудня 2017 року до суду на покарання за незаконне збагачення поскаржились 59 народних депутатів. Їхні інтереси у суді представляв парламентар від “Народного фронту” Павло Пинзеник.
  • Підписи під поданням також поставили Дмитро Колєсніков та Ігор Шурма від “Опозиційного блоку”, Максим Поляков і Євген Дейдей від “Народного фронту”, Антон Кіссе від “Відродження” та інші.
  • Кандидат у президенти Анатолій Гриценко заявив, що Конституційний суд слід ліквідувати, якщо він визнав неконституційним покарання чиновників за незаконне збагачення.
Залиште свій коментарLoading...