Головна / Новини / Політика / “Якщо люди хочуть жити в г*вні, то нехай живуть!”: Гордон різко засудив прихильників Порошенка

“Якщо люди хочуть жити в г*вні, то нехай живуть!”: Гордон різко засудив прихильників Порошенка

“Петру Порошенко пора відпочити, другий раз вибирати його президентом не можна. Це згубно для країни і може привести до повного її краху.”

Про це в відео-інтерв’ю Politeka заявив телеведучий Дмитро Гордон.

“Я вважаю, що Україні потрібен новий президент, причому негайно. Порошенко своє вичерпав. Досить, все. Нехай відпочиває, він втомився, це по ньому навіть видно”, – заявив Гордон.А ще Гордона дуже турбує те, що “багато людей розучилися думати і не бачать очевидних речей”.
“У нас, як і раніше, дуже багато дурних людей, які свого часу голосували за Януковича, а зараз будуть голосувати за Порошенка. Ось навіть один мій друг каже: «Ну ось, він все-таки вже п’ять років, я боюся, щоб гірше не було!» Якщо люди хочуть жити в г*вні, то нехай живуть! Я – жива людина, теж можу помилятися, але я абсолютно переконаний, що другий раз вибирати Порошенка президентом не можна. Це для країни згубно і може привести до повного її краху”, – розповів Гордон.

Читайте також  Матиос рассказал, почему миротворцы будут игнорировать украинское законодательство

Він каже, що часто люди можуть знайти виправдання будь-якого вчинку політика: “Про одного політика жінка так сказала: “Він крав не для себе, а для України”. Люди знайдуть виправдання будь-кому, якщо мізки запліснявіли і не варять”, – сказав він.

А ще телеведучий радить українцям запастися попкорном і з цікавістю чекати фінальних днів президентської гонки.

“Ми стільки всього побачимо, що у мене навіть фантазії не вистачає! Лайно будуть лити один на одного просто не з відер, а з брандспойтів. Ми побачимо такі викриття, такі фільми, такі розслідування блогерів. Буде дуже цікаво, я пропоную всім запастися попкорном, і не ходити в кінотеатр. Тому що найкраще кіно буде вдома перед екраном телевізора або планшета”, – спрогнозував Гордон.

Залиште свій коментарLoading...